TYPE YOUR SEARCH HERE

Žádný produkt v košíku.

Nahoru
#barbernasmetance

SMETANOVA 5

Jako první v Brně jsme se vrátili k tradici pánského holičství. Vytvořili jsme místo pro muže, kam si můžete přijít odpočinout a nechat profesionály postarat se o váš zevnějšek. Při každé návštěvě barber shopu Vám věnujeme maximum času a kromě perfektního střihu si s námi můžete, popovídat o tom, co Vás zajímá. Stejně tak, jako je péče našich barberů tím nejlepším, co si dopřát pro svůj styl, tak výběrová káva v naší kavárně, je tím nejlepším pro váš jazyk. Na mlýnku Vás čeká rebelsky dobrá káva z lokální pražírny Rebelbean.

 

Co Vás v #BarberNaSmetance čeká?

–  Barber, který zná Vaše preference a brilantně se ohání s nůžkami i břitvou.
–  Odborná rada od zkušených barberů, kteří milují své řemeslo.
–  Během stříhání si můžete vychutnat skvělou kávu od Rebelbean nebo klidně i něco ostřejšího.
–  Příjemně strávený čas v čistě pánském a uvolněném prostředí našeho barber shopu.
–  Nový účes či úprava vousů tak, aby vše vypadalo perfektně až do další návštěvy.
–  Kvalitní kosmetika na vlasy a vousy, která Vás sice neomladí o 20 let, ale umí jiné zázraky.

 

Ceník:

Střih: 620 Kč
Holení: 460 Kč
Beardtrim: 460 Kč
Střih + holení: 920 Kč
Střih + beardtrim: 920 Kč
Střih strojkem: 430 Kč
Dětský střih (7–12 let): 430 Kč

Přijímáme platební karty.

 

Tattoo:

Tetování je součást životního stylu nás i mnoha našich zákazníků. Proto máme v Pavians rezidentního tatéra, který se Vám dostane pod kůži.

Momentálně Vaše sny do podoby ploch a linií přemění Stanislav. Nejraději tetuje motivy inspirované japonskou kulturou a Dálným východem, ale zvládne zpracovat jakoukoliv Vaši vizi. Stanislav se nelimituje jedním specifickým stylem. Raději s Vámi probere Vaši představu, pochopí Váš styl a vytvoří návrh na míru.

Kontakt:

Adresa: Smetanova 5, 602 00
Telefon:
+420 775 144 146
E-mail: info@pavians.cz

Otevírací doba:

Po-Pá: 8:00 – 20:00

Honza

Barber & spolumajitel

“Nejvíce mě baví se potkávat s novými lidmi a se stálými zákazníky. Začínal jsem stříhat doma v garáži a nenapadlo by mě, jak daleko to můžeme dotáhnout.”

Lukáš

Barber & spolumajitel

“Jsem milovník retra, všeho starého a veteránů. I díky tomu vznikl náš druhý barber shop na Údolní. Kromě objevování vetešnictví ve volném čase výletuji a navštěvují zámky a přírodu po České republic.”

Jarda

Barber

“Největší výhodou na práci barbera je svoboda střihu a kreativita. Mezi mé volnočasové aktivity patří běh, plavání, četba knih, konkrétně o běhu, a procházky s přítelkyní. Občas si také zajdu za kulturou, do kino a na koncerty kapely SPS.”

David

Barber

“Kreativita a poznávání nových lidí. To mě na práci nejvíc motivuje a baví. Ve volném čase hraji šipky, baví mě vařit a připravovat chutné pokrmy. Rád posedím s přáteli u piva a poslechnu si klasický heavy metal jako Motorhead.”

Kristián

Barber

“Na práci barbera mě baví kreativita a neustálé zdokonalování se. Po práci se věnuji malování obrazů a venčení psa. Nepohrdnu ale také ani návštěvě baru s kvalitním a dobrým rumem.”

#barberjebuh

You don't have permission to register.